Dziękujemy za zamówienie darmowego
rocznego opakowania VitaSolaris® D3.

Wkrótce otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem zamówienia, a Państwa przesyłka zostanie zapakowana i wysłana na podany adres.

Nie otrzymali Państwo wiadomości?
Prosimy zajrzeć do folderu ze spamem, sprawdzić, czy podany adres email jest poprawny, odczekać 15 minut i sprawdzić ponownie.

SPECJALNIE DLA CIEBIE:
Wyjątkowa oferta, której nie możesz przegapić!

Roczny zapas Omega-3 za jedyne 39,95 zł miesięcznie!

dobra
na serce
dobra
na mózg
dobra
na wzrok
Zamów OmegaMarine™ Premium teraz,
a otrzymasz elegancki zegarek Leo Bernard z prawdziwym diamentem ZA DARMO!

  Please fill out the form on the previous page.
  OmegaMarine™ Premium
  Tak, chcę skorzystać z tej specjalnej oferty. Zamawiam zapas roczny suplementu diety OmegaMarine™ Premium z 50% rabatem, płatny w 12 wygodnych ratach po 39,95 zł każda, zamiast 79,90 zł (w sumie 479,40 zł zamiast 958,80 zł). Ponadto, otrzymam całkowicie ZA DARMO elegancki zegarek Leo Bernard z prawdziwym diamentem.

  Następnie, co 12 miesięcy będę otrzymywać kolejne zapasy roczne OmegaMarine™ Premium razem z atrakcyjnym upominkiem, a płatność za nie będzie odbywała się na takich samych zasadach, jak w przypadku pierwszej przesyłki. Nie płacę za przesyłkę. Nie wysyłam teraz żadnych pieniędzy - płatności będę dokonywać na podstawie przesłanych mi blankietów płatności. Natural Pharmaceuticals gwarantuje, że moja cena pozostanie taka sama, jak w pierwszym roku. W każdej chwili mogę również zrezygnować z kolejnej przesyłki bez podawania przyczyny. Wystarczy, że poinformuję o tym Natural Pharmaceuticals w dowolny sposób: telefonicznie, emailowo lub listownie.
  Przesyłkę dostarczy Państwu Poczta Polska
  Wygodna dostawa do domu
  Tylko oryginalne produkty
  Firma godna zaufania
  30 dni na zwrot