12 lat norweskiej jakości w Polsce!

Natural Pharmaceuticals już od 12 lat wspiera swoimi suplementami Polaków. Gdy w 2010 roku wysłane zostało pierwsze zamówienie ani pracownicy, ani zarząd firmy, nie śmieli marzyć o tak dynamicznym rozwoju. Dziś z produktów Natural Pharmaceuticals korzysta ponad dwa i pół miliona osób w Europie Środkowo-Wschodniej, a wśród nich są tacy, którzy od 12 lat regularnie odbierają przesyłki z suplementami. Jaki jest klucz do sukcesu firmy?

Z Norwegii do Polski

Natural Pharmaceuticals jest na polskim rynku symbolem norweskiej jakości. Receptury oferowanych suplementów opracowywane są w Norwegii, tam też bez wyjątków odbywa się cała produkcja. Wszystkie produkty oparte są na udokumentowanych, a niejednokrotnie również opatentowanych składnikach. Wysoka jakość jest priorytetem.

Biuro Natural Pharmaceuticals

Dla wywodzącej się z Norwegii firmy Natural Pharmaceuticals była to dekada dynamicznego rozwoju w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Nieustanny rozwój, szerokie portfolio

Mimo ugruntowanej pozycji nie można powiedzieć, że Natural Pharmaceuticals zatrzymało się w dążeniu do bycia liderem rynku. W samej Polsce, w 2021 roku, odnotowano 46% wzrost sprzedaży. Z pewnością na tym nie koniec. W związku z rozwojem firmy poszerza się także grono osób współpracujących z nią. Obecnie skład zespołu Natural Pharmaceuticals w całym regionie CEE liczy ponad 400 osób.

Natural Pharmaceuticals operuje w segmentach kwasów Omega-3 (w tym kwasów Omega-3 dla dzieci), suplementów na stawy, na prostatę oraz kompleksów witamin i minerałów. Kluczową linią produktów, jakie oferuje marka, pozostają suplementy oparte na wysokiej zawartości kwasów Omega-3. Zdecydowanym liderem wśród nich jest OmegaMarine® Forte+, który jako pierwszy i jak dotąd jedyny dostępny w Polsce suplement Omega-3 posiada norweski certyfikat ORIVO, potwierdzający pochodzenie zawartego w nim oleju z łososia. W 2019 roku do portfolio Natural Pharmaceuticals dołączył FlexiMed®, suplement na stawy, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony klientów firmy.

Jonas Törnquist

„Wzięliśmy to, co najlepsze w Norwegii i przenieśliśmy na rynki Europy Środkowo-Wschodniej, dostrzegając i szanując, przy tym specyfikę każdego kraju. Filarami naszego biznesu są sprawdzone, wysokiej jakości suplementy diety, które do naszych klientów trafiają w niezwykle wygodny sposób – prosto do domu.”

Jonas Törnquist, CEO Grupy Natural Pharmaceuticals.

Najważniejszy juror – konsument

W Natural Pharmaceuticals na pierwszym miejscu stawia się jakość. Jej gwarancję otrzymuje finalnie każdy konsument. Ta synergia między marką a klientem działa i sprawdza się od lat. Dowodem są liczne nagrody przyznane przez najbardziej wymagające jury, czyli właśnie klientów. Nieprzerwanie od 2014 roku firma jest wyróżniana godłem „Firmy Przyjaznej Klientowi”. Jest to bardzo ważna nagroda ze względu, m.in. na kryteria jej przyznawania. Są tu oceniane cztery obszary: współpraca, łatwość kontaktu, ogólne zadowolenie oraz skłonność do rekomendacji.

2.5 miliona Klientów

Ponad dwa i pół miliona klientów w Europie, którzy zaufali marce! Zaczęliśmy 12 lat temu w Polsce, a dziś działamy aktywnie również w Estonii, Chorwacji, Słowenii, Rumunii oraz na Litwie, Łotwie i Węgrzech.

Etyka i społeczna odpowiedzialność

Dla Natural Pharmaceuticals minione 12 lat to nieustanny rozwój, budowanie portfolio jakościowych produktów, dbałość o klienta oraz wspieranie inicjatyw, które mają na celu pomoc innym. Jednym z projektów, w jakie angażuje się firma, jest program „Firma z Sercem” stworzony przez UNICEF. Darowizny przekazywane przez uczestników projektu są wsparciem dla dzieci z najuboższych rejonów świata. Firma co roku wspiera akcję, wierząc, że wspólnie można zdziałać więcej.

Sprzedaż suplementów diety to również odpowiedzialność sama w sobie, w końcu chodzi o wsparcie zdrowego stylu życia klientów. Aby zapewnić wysokie standardy dotyczące sposobu komunikacji i promocji, Natural Pharmaceuticals aktywnie uczestniczyło w tworzeniu Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Suplementów Diety, jako członek Krajowej Rady Suplementów i Odżywek. Wspólna dbałość o standardy na rynku suplementów diety stanowi ważny element polityki firmy.

Firma przyjazna klientowi
Krajowa Rada Suplementów i Odżywek
Firma z sercem - unicef

Wiele wyróżnień przyznanych przez najważniejszych jurorów, jakimi są konsumenci.

Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
×
2000 j.m.
w 1 tabletce
ZAMÓW
TERAZ
VitaSolaris® D3
Zapas witaminy D na cały rok
może być Twój ZA DARMO!