Każda opinia pochodzi od Klienta, który dokonał zakupu produktu w Natural Pharmaceuticals i została zweryfikowana na podstawie historii zakupów.

Pani Ewa, Radom

Postawiłam na świadomą suplementację

„Witamina D zagościła w moim życiu nie bez powodu. W Polsce mamy zdecydowanie za mały dostęp do naturalnej witaminy D. Za mało przebywamy na słońcu, stosujemy kremy z filtrem. Mamy zatem zdecydowanie za dużo ograniczeń, które wpływają na produkcję witaminy D, a to tak ważna witamina! Postawiłam zatem na świadomą suplementację witaminy D.”.

Pani Ewa, Radom
Pani Barbara, Elbląg

To znakomita marka

„Witamina D stale gości u mnie zimą. Obecnie nie narzekam na brak siły. Jestem bardzo aktywna fizycznie. Uważam, że suplementacja jest ważna i dobrze wpływa na moje samopoczucie. Często polecam ją innym, ponieważ jest korzystna dla ciała i ducha. Przetestowałam wiele suplementów i doszłam do wniosku, że suplementy Natural Pharmaceuticals odpowiadają mi najbardziej. Jest to znakomita marka! Dodatkowo są one norweskie, co także przemawia na ich korzyść”.

Pani Barbara, Elbląg
Pani Elżbieta z Mamą, Stok Lacki

O witaminie D mówię każdemu

„Wzmacniam swój organizm suplementami Natural Pharmaceuticals. O witaminie D mówię każdemu. Z suplementacji korzysta moja mama, dzieci i wnuczki. Warto zadbać o siebie już teraz, by móc czerpać radość z każdego dnia”.

Pani Elżbieta z Mamą, Stok Lacki
VitaSolaris® D3
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
×
2000 j.m.
w 1 tabletce
ZAMÓW
TERAZ
VitaSolaris® D3
Zapas witaminy D na cały rok
może być Twój ZA DARMO!